meble
wyposażenie wnętrz
oświetlenie
obrazy
płyty meblowe
akcesoria
Cięcie płyty

Cięcie proste

Oferujemy usługę cięcia zakupionego przez państwa materiału.

Realizujemy ją za pomocą profesjonalnej pilarki panelowej Schelling fh4, pozwalającej ciąć materiał z dokładnością do 0,1 mm.

Pilarka wyposażona jest w dwie piły dzięki którym cięty materiał jest pozbawiony jakichkolwiek uszkodzeń po obu stronach.
Wysoka wydajność maszyny ( możliwość cięcia pakietów materiału o grubości do 80 mm ) pozwala na realizowanie dużych zleceń w bardzo krótkich terminach.

Usługa cięcia jest oferowana dla wszystkich materiałów będących w naszej ofercie : płyty meblowej ( wraz z oklejaniem krawędzi ), sklejki, OSB, HDF, MDF.

Wszystkie rozkroje prostoliniowe ( linie cięcia pod kątem prostym ) możecie państwo zamówić poprzez stronę internetową PSB.pl, gdzie po wprowadzeniu wymiarów poszczególnych elementów otrzymają państwo proponowany rozkrój i wycenę.

Planowanie rozkroju oparte jest na profesjonalnych algorytmach, pozwalających uzyskać optymalne wykorzystanie materiału.

 

Cięcie kątowe

 

Oferujemy również wycinanie elementów gdzie linie cięcia ( proste ) przecinają się pod kątem różnym od prostego, lub też krawędź cięcia nie jest prostopadła do powierzchni materiału. Dodatkowo możemy wykonywać również usługę nutowania ( wycinanie rowków w materiale ).
 


Usługi te realizowane są za pomocą nowoczesnej pilarki Altendorf f45 Elmo IV.

Pilarka ta jest sterowana cyfrowo i umożliwia wykonywanie cięcia z dokładnością do 0,1 mm oraz cięć kątowych z dokładnością do 0,010 .

W przypadku zapotrzebowania na tego rodzaju cięcie prosimy kontaktować się z

Kontakt

Odpowiemy na Twoje pytania

godz: 8:00-17:00
infolinia: +48 17 283 81 03
e-mail:
płatności
Copyright © 2011-2018 psb.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.